Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w pierwszym Leszczyńskim Pikniku Klubów Młodego Odkrywcy (KMO), który odbył się 30 kwietnia 2024 roku. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie i miało miejsce w gościnnych murach II Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie.

Podczas tego niezwykłego wydarzenia, uczestnicy mieli okazję doświadczyć fascynujących eksperymentów oraz wziąć udział w inspirujących prezentacjach. Stoiska piknikowe stały się miejscem, gdzie swoje osiągnięcia prezentowali zarówno utalentowani uczniowie z Klubów Młodego Odkrywcy z Wielkopolski, jak i uczniowie II LO w Lesznie z klas 1D1 i 1D2. Dodatkowo, nie mogło zabraknąć także małych uczestników z leszczyńskich przedszkoli, którzy z entuzjazmem odkrywali fascynujący świat nauki.

Pragniemy również wyrazić wdzięczność wszystkim zaangażowanym w przygotowanie stoisk:

  • KMO „Klub Młodego Przyrodnika” w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Plewiskach
  • KMO „Mały Ekspert na 5” w Szkole Podstawowej nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Lesznie
  • KMO „Fluoryt” w Zespole Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Lesznie
  • KMO „Cztery Żywioły” w Szkole Podstawowej nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie Oraz uczennicom i uczniom II LO w Lesznie.

To wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane przez nauczycielki konsultantki z Pracowni Pracowni ds. Wdrażania i Wspierania Dwujęzyczności oraz Projektów : Katarzyny Borowiak i Anny Władkowskiej. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za niezapomniane chwile i inspirujące doświadczenia!Galeria zdjęć: